Informacje o naszej szkole Jeśli chcesz sprawdzić jak to jest z tym nurkowaniem, zapraszamy na zajęcia zapoznawcze.

Informacje o naszej szkole

Szukasz szkoły nurkowej o wysokim standardzie, w której otrzymasz pełne zaangażowanie instruktora nurkowania? Jesteś w odpowiednim miejscu! Prowadzimy kursy nurkowania, jak i zajęcia zapoznawcze (intro). Na Twoje życzenie robimy zdjęcia, nagrywamy filmy, które są wspaniałą pamiątką. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu zajęć. Zapewniamy cały niezbędny sprzęt nurkowy zarówno podczas trwania kursu, jak i na zajęciach zapoznawczych. Przeżyj z nami niezapomniane, fantastyczne chwile pod wodą!

Najlepsze kursy nurkowania w Opolskim

Bezpieczeństwo

Największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo nurkowania. Nauczymy Cię, w jaki sposób dbać o siebie oraz swojego partnera nurkowego, a także jak radzić sobie w nowych sytuacjach. Według niektórych opinii nurkowanie jest sportem ekstremalnym, jednak profesjonalne podejście do nurkowania i zdobycie dobrych nawyków nurkowych pomoże zamienić to w bezpieczną i piękną przygodę. Solidne przygotowanie do nurkowania, solidna wiedza oraz stosowanie zasad bezpiecznego nurkowania sprawią, że wychodząc z wody jesteśmy pełni energii i radości.

Wysoki standard

Gwarantujemy wysoki standard usług i szkolenia. Naszym celem jest nauczenie Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć w momencie realizowania określonego stopnia kursu nurkowego. Jest dla nas niezwykle ważne, abyś pokochał nurkowanie i czerpał z niego samą radość.

Sprzęt nurkowy

Na czas trwania kursu nurkowego zapewniamy cały, potrzebny sprzęt. Nauczymy Cię jego obsługi i zadbamy o Twoje bezpieczeństwo w czasie jego używania. Nie musisz martwić się o zakup sprzętu nurkowego tak długo, aż nie będziesz na to zdecydowany. W przypadku chęci dokonania zakupu służymy doradztwem i pomocą.

Klub nurkowy

Gwarantujemy, że po skończonym kursie nurkowym nie zostaniesz zapomniany, ale nadal pozostaniemy do Twojej dyspozycji, abyś się rozwijał i nurkował. Dzięki istnieniu klubu nurkowego, będziesz miał możliwość spędzenia czasu z ludźmi, którzy również dzielą pasję nurkowania. W ramach klubu nurkowego organizujemy jedno oraz kilkudniowe wyjazdy nurkowe, a także nurkowanie w Opolu.

Miejsce dla każdego

Nasz klub nurkowy to grupa sympatyków nurkowania w niezwykle zróżnicowanym wieku oraz statusie. Nikogo nie oceniamy i nie dyskryminujemy, dzięki czemu wiele różnych osób znajduje tu swoje miejsce. Ważne jest dla nas stworzenie rodzinnej atmosfery, którą poczuje każdy członek klubu.

Międzynarodowy Certyfikat KDP/CMAS

Skupiamy się na tym, by każdemu naszemu kursantowi przekazać dobre zwyczaje nurkowe. Nasi instruktorzy nurkowania posiadają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu płetwonurków, dzięki czemu są w stanie przekazać praktyczną wiedzę, która może okazać się niezbędna w niektórych profesjach.
Po ukończeniu kursu otrzymasz międzynarodowy certyfikat KDP/CMAS, który pomoże Ci otworzyć drogę do służb mundurowych, straży pożarnej, wojska czy policji.
Międzynarodowy Certyfikat KDP/CMAS daje również możliwość nurkowania we wszystkich wodach, w każdym zakątku Świata.

Zajęcia rozwojowe

W ramach kursu nurkowego oraz późniejszego doskonalenia umiejętności, prowadzimy zajęcia basenowe, które odbywają się na krytej pływalni „Akwarium” w Opolu oraz w wodach otwartych.
Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i sugestie naszych klientów.

Misja

M

Naszą misją jest propagowanie wspaniałego sportu jakim jest nurkowanie. Pragniemy pokazać innym zupełnie nowy, podwodny świat, który jest najmniej zbadanym na naszej planecie środowiskiem. Nurkując poczujesz się jakbyś szybował w kosmosie – chcemy Cię tam zabrać, abyś mógł przeżyć przygodę swojego życia.

Wizja

V

Skupiamy się na tym, by każdemu naszemu kursantowi przekazać dobre zwyczaje nurkowe. Nasi instruktorzy nurkowania posiadają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu płetwonurków, dzięki czemu są w stanie przekazać praktyczną wiedzę, która może okazać się niezbędna w niektórych. profesjach. Zależy nam na przekazaniu kursantom niezbędnej wiedzy i umiejętności, aby nurkowanie było bezpieczne, sprawiało radość i satysfakcję.

Historia

H

Nasze nurkowanie zaczęło się od zwykłej ciekawości nowego, nieznanego i tajemniczego podwodnego świata. Oczywiście był naturalny dla człowieka lęk przed „głęboką wodą”, ale zamienił się w fascynację.
Kiedyś „człowiekowi z ulicy” nie było tak łatwo jak teraz, zostać nurkiem. Klubów było mało, zrzeszone były one przy dużych grupach zawodowych np. Straż Pożarna czy Wojsko. Sprzęt był bardzo drogi, co dodatkowo utrudniało dostęp do tego sportu. Ale jakimś „cudem” i dzięki determinacji się udało. Z czasem nazbieraliśmy umiejętności i doświadczenia, robiliśmy kolejne stopnie, kolejne godziny spędzaliśmy pod wodą, a nowe miejsca, jeszcze bardziej rozpalały radość jaką daje nurkowanie. Potem przyszedł czas na zostanie instruktorami, którymi jesteśmy od wielu lat. Zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę pod okiem profesjonalistów i teraz chętnie się z Wami nią dzielimy.